Genel

Totobo Güvenilir mi ?

0
totobogüvenilirmi

Sitenin illegal olması onbun güvensiz bir site olması anlamına gelmez site içerisindeki alanlarda tüm güvenlik önlemleri alınarak siteye güvenmeyen veya ön yargı olan tüm kullanıcılar rahat etsinler. Sitede kişisel verilerin korunması dahil olmak üzere hacker güvenliği, hile güvenliği ve finans güvenliği özellikle güçlendirilmiştir. Site Microsoft serverlarında olduğu için hacker saldırılarına karşı çok güçlü güvenlik duvarları ile korunmaktadır. Site içerisindeki oyunlar bir çok denetlemeye tabii tutulur Totobo güvenilir mi? sorusunun cevabı evettir çünkü firma Netent, Microgaming, Play’n’go, Playtech, Evolution Gaming, Novoline, firmalarının yaptığı oyunlar sitenin girdiği denetlemelerden tam  not almıştır. Site ayrıca finans alanında da özel bir korumaya sahiptir. Comodo antivirüs ssl sertifikası sayesinde kullanıcılar güvenle para alışverişi yapabilirler.

Totobo Para Yatırma Güvenilir mi ?

Kullanıcılar bilmelidir ki bütün bahis sitelerinde yer alan para yatırma limitleri site içerisinde geçerli değildir. Sitede her türlü bütçeye uygun oyun olduğu için kullanıcılar istedikleri miktarda güvenli para yatırabilirler. Totobo para yatırma güvenilir mi? diye soran kullanıcılar bilmelidir ki Papara , Neropay, Ecopayz, Astrapay, Paypal, upt, peple, bpn, payfix gibi para transfer şirketleri tarafından yatırılan paralarda komisyon alınmamaktadır.

Siteye isterlerse 1 lira bile yatırabilirler kullanıcılar için bu çok önemli bir özelliktir. Site her alanda kullanıcılarını özgür bırakan bir sitedir. diğer siteler bu limit en az 20 TL dir. Site yaptığı ödeme anlaşmaları sayesinde az parası olan kullanıcıların komisyonsuz para göndermesini sağlar.

Totobo Para Çekme Güvenilir mi ?

Kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında sitede kazandıkları paranın çekilmesi vardır. Kullanıcılar sitede oynadıkları oyunlardan sonra istedikleri miktardaki parayı çekebilirler. Papara , Neropay, Ecopayz, Astrapay, Paypal, upt, peple, bpn, payfix gibi para transfer şirketleri ile yapılan anlaşmaları gereğince kullanıcılar site içerisindeki istenilen miktardaki parayı site üzerinden anında hesaplarına çekebilirler.

Totobo para çekme güvenilir mi? sorusunun cevabı olarak evet verilebilir kullanıcılar kendi adlarına olan hesaplara para çekerlen comodo ssl sertifikası güvencesi ile paralarını herhangi bir limite takılmadan hesaplarına çekebilirler. Sitenin anlaşmaları gereği bu işlemden komisyon ödemezler.

Totobo Bayilik Alma

Previous article

Totobo Login

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel