Genel

Totobo Bayi

0
totobobayi

Firma bir çok bayi için en önemli ana bayidir. Kullanıcıları her geçen gün artan site birçok bayiye sahiptir sitenin bayileri ile farklı farklı pek çok anlaşması vardır bu anlaşmaların bir kısmı sadece isim hakkı üzerinedir. Böylece kullanıcılarla aralarındaki her konuda bayi firma muhattaptır <bayi parası karşılığpında tüm sistemin bir kopyasını almış olur ve yasal olarak Totobo bayi yükümlülüklerine bağlı değildir.

Sistemdeki diğer bayiler sadece pasif bayidir ve merkeze üye topladıkça ve o üyeler işlem yaptıkça işlemlerinden komisyon alırlar. Böylece sistemin ve sitenin büyümesine yardımcı olurlar. Bir diğer bayilik sisteminde ise firmalar verilen ikramiye ve alınan kazançtan pay alarak para kazanmış olurlar.

Totobo Bayi  İptali

Firmanın sistemine giriş yapmak oldukça basittir. Bayiler sistem içerisinde kaldıkları her dakika para kazanırlar ama bazı durumlarda bayilikten çıkmaları gerekebilir iş dünyasında herşeyin olacağı gibi bu da olabilecek bir olasılıktır. Kullanıcılar sistem üzerinden çıkmadan önce bütün üyeleri ile alacak verecek dosyalarını kapatmaları gerekmektedir. Totobo bayi iptali için bunu sağlamadıkları sürece siteye verdikleri teminatı almaları söz konusu değildir.

Site içerisindeki tüm kullanıcılar üyeliklerini iptal ettiklerinde ve paralarını aldıklarında genel merkeze baş vururak teminatlarını anında bayilerine verebilirler. Kullanıcılar bundan hiçbir şekilde etkilenmez ve isterlerse merkez siteden bahislerini yapmaya devam edebilirler. Kazançlı bir siteyi kaybetmek kullanıcıları üzeceğinden site bu yolu onlara önerir.

Totobo Bayi Teminatı

Firma yüzlerce alt bayi sahibi bir firma olarak hepsinden yüklü teminatlar almış durumdadır. Totobo bayi taminatı kullanıcılarla sıkıntı yaşayan bayilerde kullanıcıların sorunlarını çözmek adına firmalardan alınan paralardır. Bayiler bu paraları tek bir şartla geri alabilirler bunun tek şartı siteyi kapatma kararı aldıklarında hiçbir kullanıcının alacağı kalmadığını ispatlayan belge merkeze verildiğinde gerçekleşir.

Site içindeki kullanıcılar isterlerse merkez siteye kullanıcı haklarını transfer edebilirler. Bu oldukça kolay bir işlemdir kullanıcılar bu işlemi yaptıklarında merkez site eski kullanıcı  olmalarına rağmen onlara hoş geldin bonusu verir ve bu kullanıaılcarı çok mutlu eden bir bonustur. Kullanıcılar hem bonus alır hemde üyeliklerini korumuş olur.

Totobo1 Üyelik Nasıl?

Previous article

Totobo Bayilik Alma

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel